Detektyw Białystok, Biuro Detektywistyczne SOLKAN, tel.: +48 606 660 573 | Profesjonalnie i dyskretnie!
Przycisk: Otwórz menu

Kilka słów o nas

Kilka słów o nas

Biuro Detektywistyczne SOLKAN powstało w lutym 2008 r.

Była to odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie w tej dziedzinie i kolejny krok w naszym rozwoju – działamy bowiem na tym obszarze od roku 2005.

Na chwilę obecną jesteśmy jednym z największych i liczących się biur detektywistycznych w województwie podlaskim. Świadczymy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami.

Na samym początku firma mieściła się w Kleosinie k. Białegostoku, przy ul. Zambrowskiej 18.
Od marca 2011 r., zgodnie z sugestiami klientów, współpracujących kancelarii, adwokatów i radców prawnych, przenieśliśmy siedzibę do centrum Białegostoku. Do połowy roku 2016, mieściliśmy się przy ul. Lipowej 12 lok. 20. Obecnie, poszliśmy krok dalej i nasze biuro zlokalizowaliśmy przy ul. Marjańskiego 3 lok. 302, III p.

Biuro Detektywistyczne SOLKAN jest polskim licencjonowanym Biurem Detektywistycznym, działającym na podstawie zezwolenia nr: RD–8/2008, wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji nr 0001603, wydanej przez Komendę Wojewódzką Policji.

Z racji wykonywanej działalności, Biuro Detektywistyczne SOLKAN posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w wysokości 15 000 € (piętnaście tysięcy EURO).

Przez lata ciężkiej pracy zdobyliśmy zaufanie klientów i firm współpracujących.
Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, dbając przede wszystkim o dobro klienta.
Podczas wykonywania każdego powierzonego zlecenia przestrzegamy etyki zawodowej.

Nasze motto to: „Profesjonalnie i dyskretnie”.

Zapraszamy do współpracy